Līdz 14. decembrim jāpiesaka nolietoto auto riepu izvešana bez maksas

.

Clean R savac nolietotas riepasCarnikavas novada pašvaldība sadarbībā ar vides pakalpojumu uzņēmumu "Clean R" šī gada 19. decembrī organizē automašīnu riepu nodošanas akciju. Saskaņā ar atkritumu apsaimniekotāja un pašvaldības noslēgto līgumu Carnikavas novada iedzīvotājiem reizi gadā ir iespēja bez maksas nodot četras nolietotās auto riepas.

18.novembrī būs izmaiņas “Ekspress Ādaži” un citu pārvadātāju maršrutos visā Latvijā

.

adazu ekspresisAutotransporta direkcija informē, ka Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 2020. gada 18. novembrī, būs izmaiņas gandrīz 400 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā. Daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, bet daļā tie tiks slēgti. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā "Kustības saraksti" vai portālā 1188.

Svētku nedēļā iedegsim gaismu logā par godu Latvijai

.

lacplesa diena 2020Godināsim Latvijas brīvības cīnītāju piemiņu un radīsim kopības sajūtu valsts svētkos, izgaismojot savas mājas, savu novadu! No šodienas visu nedēļu līdz 18. novembrim aicinām novada iedzīvotājus logos iedegt gaismu vai kādā citā veidā svinīgi izgreznot savus logus par godu Latvijai! Lāčplēšu dienu šogad atzīmējam nepulcējoties, bet katrs pats vai kopā ar ģimeni var iedegt svecīti Svētku laukumā Carnikavā un iziet simbolisko Lāčplēša dienas tradicionālo lāpu gājienu.

Iznācis informatīvā izdevuma "Carnikavas Novada Vēstis" novembra numurs

.

FB novembrisŠodien iznācis pašvaldības informatīvā izdevuma novembra numurs. Tas tika nodots uz druku tipogrāfijā, pirms valdība 6. novembrī lēma par ārkārtējās situācijas ieviešanu un jauniem ierobežojumiem, tapēc par Carnikavas novada domes un pašvaldības iestāžu darbalaiku no šā gada 9. novembra līdz 6. decembrim uzziniet ŠEIT, nevis izdevumā.
Share on Facebook Tweet