Carnikavieši startē triatlona sacensībās Igaunijā

.

triatlons1Ir aizvadītas kārtējās Baltijā lielākās triatlona sacensības „TriSmile Triathlon", kas divas dienas norisinājās Pjuhajarves ezera apkārtnē, Igaunijā un kurās piedalījās arī vairāki carnikavieši.

Pjuhajarves ezers atrodas gleznainā vietā, un sacensības ikreiz ir lieliski noorganizētas, tāpēc tajās piedalās arvien vairāk sportistu no daudzām valstīm. Nav mazsvarīgi, ka vecumu grupu dalījums galvenajā 1+100+10 km distancē ir pēc starptautiskiem standartiem – ik pa pieci gadi. Notika arī starti 9 – 14 gadus veciem bērniem 0,1+10+1km (11,1) distancē un tautas klases sportistiem 33,3 km (0,3+30+3 km) distancē.

Carnikaviešu panākumi sacensībās:
11,1 km distancē kopumā finišēja 164 dalībnieki: 8. vieta Edgaram Galimžanovam un 4. vieta B grupā, 66. vieta Patrikam Legzdiņam un 24. vieta C grupā.
33,3 km distancē kopumā finišēja 274 dalībnieki: 179. vieta Gaidai Bitei un 1. vieta 50 – 59 gadu vecuma grupā.
111 km distancē finišēja 433 dalībnieki: 77. vieta Raimondam Garenčikam un 1. vieta 55 – 59 gadu vecuma grupā, savukārt 214. vieta Mārim Liepai un 44. vieta 40 – 45 gadu grupā.