Carnikavas orientieristi uzvarējuši Pierīgas novadu orientēšanās sacensībās

.

Orientesanas komanda 80011. maijā Ādažu novada "Grunduļos" norisinājās Pierīgas novadu sporta spēļu orientēšanās sacensības. Tajās uzvarēja Carnikavas novada orientieristu komanda, tikai par vienu punktu apsteidzot Mārupes novada komandu. Pavisam sacensībās startēja 12 novadu sportisti.

Rezultāti individuāli tika vērtēti sešās vecuma grupās (līdz 30, 40, 50, 60, 70 un virs 70 gadiem), bet komandu ieskaitē tika ņemti vērā seši labākie katras komandas pārstāvju rezultāti un iegūtie punkti (par 1. vietu 20 p., par 2. vietu 18 p. utt.).

Sacensību noslēgumā izrādījās, ka lielāko punktu summu 106 p. (maksimālā punktu summa – 120) ieguvuši Carnikavas orientieristi, bet Mārupieši kopvērtējumā ieguva 105 punktus. Mūsējiem pirmo vietu V6 grupā izcīnīja Pēteris Novikovs, otrās vietas savās grupās ieguva Agnese Dzērve (S2), Baiba Smila (S3) un Kaspars Čerjaks (V3) un trešās – Madara Šadrina (S1), Maija Čerjaka (S4), Rūdolfs Šadrins (V1) un Rolands Laveiķis (V5).

Komandu vērtējumā tālākajās vietās ierindojās Saulkrastu (100 p.), Ādažu (100), Ropažu (96), Sējas (94), Babītes (91), Ķekavas (88), Salaspils (72), Baldones (70) un Mālpils (38) novadu komandas.

28. maijā Riekstukalnā Pierīgas novadu sporta spēļu kalendārā paredzētas kalnu riteņbraukšanas sacensības, 4. jūnijā Mālpilī – pludmales volejbola turnīrs, bet 17. jūnijā Baldonē notiks gadskārtējās Pierīgas pašvaldību darbinieku sporta spēles.