Rakstos

Drukāt

27. un 29. jūnijā Carnikavas apkārtnē notiks filmēšana

.

dane kelly 460421 unsplash27. jūnijā ceļa posmā Ādaži - Garkalne, Carnikava - Garciems un Carnikavas apkārtnē, bet 29. jūnijā privātmājas paglamā, kā arī uz ceļa posma Ādaži – Garklane, tiks uzņemtas ainas jaunai latviešu filmai “Blaukus”, kuras režisore ir Alise Zariņa, kas sadarbojas ar producentu kompāniju SIA “Media Flat”.
 
Filmēšana notiks divos veidos:
- Ar kameras stiprinājumu uz mašīnas virsbūves bez aizliegtiem izvirzījumiem. Spēles auto kustības ātrums ap 50km/h. Satiksme netiek bloķēta. Darbi uz ceļa tiek veikti ar
atstarojošām vestēm.
- Spēles mašīna tiek pacelta uz piekabes, uz kuras tā tiek vesta ar cita transporta palīdzību. Kustības ātrums ap 50km/h. Satiksme netiek bloķēta.

Filmēšanas grupa sola, ka filmēšanas darbi uz ceļa tiks veikti ar atstarojošām vestēm un darbu zonā tiks izmantoti konusi, kas palīdzēs citiem satiksmes dalībniekiem jau laicīgi pamanīt filmēšanas darbus. Komunikācija ar citiem satiksmes dalībniekiem un apkārtnē dzīvojošajiem cilvēkiem notiks pēc pieklājības un ētikas normām, kā arī teritorija netiks tīši bojāta vai piesārņota.

Satiksme netiks bloķēta!