Rakstos

Drukāt

Dome aicina darbā pašvaldības policijas inspektoru

Pasvaldibas policija 600Carnikavas novada dome aicina pieteikties uz pašvaldības policijas inspektora amatu.

Darba pienākumi:
- nodrošināt kārtību sabiedriskajās vietās;
- reģistrēt informāciju par likumpārkāpumiem un ziņot par tiem kompetentām personām;
- kontrolēt pašvaldības saistošo noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanu;
- novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai nodot tās izskatīšanai pēc pakļautības;
- apsargāt un konvojēt aizturētās personas;
- kontrolēt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu;
- veikt citus pašvaldības policijas nolikumā, domes lēmumos un normatīvajos aktos noteiktos pienākumus.

Prasības kandidātiem:
- atbilstība likuma "Par policiju" 21. panta pirmās daļas prasībām;
- vidējā izglītība (vēlama augstākā izglītība);
- pašvaldības policijas darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
- pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
- teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
- ļoti labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
- laba fiziskā sagatavotība un stresa noturība;
- labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmas, internets);
- B kategorijas autovadītāja apliecība (autovadītāja stāžs ne mazāk kā 3 gadi);
- vēlama mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecība

Mēs piedāvājam:
- aizraujošu pilna laika darbu, kas nav savienojams ar citu darbu;
- konkurētspējīgu atlīdzību un sociālās garantijas.
- atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
- labus darba apstākļus.

Motivācijas vēstuli un dzīvesgājuma aprakstu (CV) sūtīt uz e-pastu: vai iesniegt personīgi Carnikavas novada domes Klientu apkalpošanas centrā (Stacijas ielā 5, Carnikavā, Carnikavas nov., LV-2163) ar norādi „PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORA VAKANCE" līdz 2015.gada 21. janvārim (ieskaitot). Uz pārrunām tiks uzaicināti 2.kārtas pretendenti.