Rakstos

Drukāt

Aicina darbā Carnikavas Novadpētniecības centra vadītāju

Muzejs vasara 800Carnikavas novada pašvaldība aicina darbā Novadpētniecības centra vadītāju.

Galvenie darba pienākumi
Organizēt un vadīt Novadpētniecības centra darbu (turpmāk – centrs):
1. izstrādāt centra darbības pamatvirzienus un sastādīt ikgadējos un mēneša darba plānus;
2. veikt centra krājuma veidošanu, nodrošināt saņemto priekšmetu pareizu aprakstīšanu un signēšanu, aktu noformēšanu, uzskaites kartotēkas veidošanu, pareizu informācijas ievadīšanu IT sistēmā u.c.;
3. plānot nepieciešamos finanšu līdzekļus katram budžeta gadam saskaņā ar centra darbības plānu, nodrošināt tā izpildes gaitu;
4. ar radošiem projektiem piedalīties izsludinātos projektu konkursos, izstrādāt un realizēt centra pasākumu projektus sadarbībā ar novada kultūras un izglītības iestādēm;
5. sagatavot projektu pieteikumus, nolūkā paātrināt centra attīstību un iekļaušanos tūrisma attīstībā;
6. veikt gida pienākumus, organizēt izglītojošā darba muzejpedagoģisko programmu nodarbības un sarīkojumus.
7. saimniecisku jautājumu risināšana centra ēkas Jomas ielā 7 uzturēšanai.

Prasības kandidātei/am:
- augstākā humanitārā izglītība;
- zināšanas un prasmes muzeju/novadpētniecības darba organizācijā (menedžmentā), organizatora dotības, prasme uzstāties publikas priekšā;
- muzeju krājumu un pamatdarbības jomu reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana;
- svešvalodu zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī;
- iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku;
- precizitāte, augsta atbildības sajūta;
- komunikabilitāte, pašiniciatīva;
- prasme racionāli organizēt savu darbu;
- darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:
- aizraujošu pilna laika darbu;
- iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;
- stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību;
- sociālās garantijas;
- mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

Pieteikumus ar dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli, kā arī Carnikavas novada Novadpētniecības centra attīstības vīziju (ne vairāk kā vienu A4 lpp.) lūdzam sūtīt uz e-pastu: , vai pa pastu Carnikavas novada pašvaldībai uz adresi – Stacijas ielā 5, Carnikavā, Carnikavas novadā, LV – 2163 līdz 2015. gada 27.aprīlim. Tālrunis uzziņām: 28615155, 67993590.