Rakstos

Drukāt

"Latvijas Produkts" informēs par iespēju iegādāties produktus tieši no zemniekiem

.

LV produktsKrievijas embargo Eiropas Savienības precēm diemžēl sāpīgi skāris arī saimniecības Latvijā – dārzeņu audzētāji Zemgalē sākuši iznīcināt pašu izaudzēto, savukārt zemnieki tirgū esot spiesti dārzeņus un augļus pārdot zem pašizmaksas.
 
Lai novērstu situāciju, kad Latvijas veikalos un tirgos dominē vien Polijas pārtika, savukārt, vietējie ražojumi tiek izmesti komposta kaudzē, birojs "Latvijas Produkts" apņemas informēt sabiedrību par kvalitatīvajiem pašmāju ražojumiem, jo samērā bieži pircējiem nemaz nav pieejama informācija par augļu, dārzeņu, gaļas, piena un citu vietējo produktu iegādes vietām.
 
Vietējie ražotāji aicināti aktīvi informēt biroju "Latvijas Produkts" par savu aktuālo produkciju un to iegādes iespējām, savukārt „Latvijas produkts" nodrošinās šiem uzņēmumiem publicitāti gan medijos, gan sociālajos tīklos, tādējādi vēršot sabiedrības uzmanību uz iespēju iegādāties pašu zemē audzētos labumus tieši no zemnieku rokām.
 
"Nav pieļaujams, ka saimniecības Pūrē, Dobelē, Jelgavā un daudzviet citur Latvijā iznīcina rūpīgi audzēto un loloto, tāpēc, ka vietējo tirgu pārpludinājuši dārzeņi no Polijas par daudz zemākām cenām, jo ir liegts to eksports uz Krieviju. Tāpat kā liela daļa Latvijas sabiedrības, arī mēs nevēlamies, lai zemnieki šajā cenu karā padodas, tāpēc „Latvijas Produkts" apņemas koordinēt informāciju par to, kur un kādi vietējie produkti no mūsu zemnieku saimniecībām ir pieejami. Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt zinošiem par to, kādi kvalitatīvi, garšīgi, vērtīgi, droši un veselīgi produkti pieejami tepat mūsu valstī, nevis ieplūst veikalos un tirgos no nezināmas izcelsmes ārzemju ražotnēm. Vietējo uzņēmumu attīstība ļauj Latvijā palikt nodokļiem, nodrošina darba vietas un ļauj cilvēkiem palikt dzīvot šajā valstī," norāda biroja "Latvijas Produkts" valdes loceklis Alberts Jodis.
 
Vietējās zemnieku saimniecības aicinātas sazināties ar biroju „Latvijas Produkts" pa īpašu tālr. 20300112 vai rakstot uz e-pastu .
 
Informācijai:
Birojs "Latvijas Produkts"
Tālr. +371 26831571