Rakstos

Drukāt

FOTO: Kalngalieši sporto un atpūšas kopā ar novadniekiem un kaimiņiem no galvaspilsētas

.

Kaimindienas2016 99Kalngalē 16. jūlijā jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās "Kaimiņu diena", kurā šoreiz tikās ne tikai kalngalieši un citi novadnieki, bet arī kaimiņi no Trīsciema, kas galvaspilsētas ziemeļu daļā robežojas ar Carnikavas novadu.
 
Pavisam šogad "Kaimiņu četrcīņas" kausa izcīņā dalību bija pieteikušas 11 komandas – "Abi Krasti, "Vincents Polyline" "Stārķu ielas Republika", "Dog Sport Carnikava" , "Triksteri Pluss", "Eko Vāveres", "Ze Drīm Tīm", "3ciems", "Dzhigiti", "KGC" un "Kalngales Lauvas".
 
Pasākuma atklāšanā katra komanda stādījās priekšā ar īsu un atraktīvu komandas vizītkarti. Interesanti, ka komandā "Eko Vāveres" startēja tikai dāmas, bet jauno futbolistu pulciņš no komandas "Kalngales Lauvas" sportiskās cīņās apņēmīgi stājās pretī pieaugušajiem, nebaidoties no pretinieku auguma pārsvara. Šeit noteikti jāpiebilst, ka visas turnīra sacīkstes noritēja draudzīgā, džentlmeniskā gaisotnē. "Kaimiņu četrcīņā" kā parasti bija iekļauts volejbols, futbols, strītbols un virves vilkšana. Vairāki interesenti sacentās arī kāršu spēlē zolē un galda tenisā.
 
Kamēr norisinājās sporta spēles, biedrības "Paeglis" dāmas jau tradicionāli piedalījās ķegļu izsišanā, bet pasākuma jaunākie dalībnieki kopā ar saviem pavadoņiem varēja izklaidēties zaķa Garauša un eža Pukšķa sabiedrībā, kopā dejojot, ejot rotaļās un izspēlējot stafetes, bet, sākot no pusdienlaika bērni vairākas stundas varēja izbaudīt piepūšamās atrakcijas.
 
Arī šogad biedrības "Paeglis" seniori gādāja par to, lai kaimiņu sadraudzības spēļu dalībnieki nebūtu izsalkuši – turpat "Putnu parkā", biedrības "Kalngalieši" lielajā teltī, tapa 65 litri aukstās zupas, ar kuru visus pasākuma dalībniekus un viesus cienāja bez maksas. Telts noderēja arī īsajā brīdī, kad uzlija lietus, taču kopumā laikapstākļi "kaimiņus" lutināja.
 
Rezultātā "Kaimiņu četrcīņā" 1. vietu izcīnīja komanda "Triksteri Pluss", 2 vietu – "Abi Krasti", bet 3. vietu – "Dzhigiti".
 
Paldies par atbalstu pasākuma rīkošanā Kalngales biedrībām "Paeglis" un "Kalngalieši", kā arī staļļa "Erceni" saimniekiem. Uz tikšanos nākamajās Kaimiņdienās!
 
 
I.Cerbule un G.Dzene
Share on Facebook Tweet