Rakstos

Drukāt

Draudzes dienā Baltezera baznīcā arī prezentēs Carnikavas baznīcas interjera skices

.

baltezera-baznica-draudzes-dienas-fb-event-baneris 800Svētdien, 30. jūlijā, Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze aicina uz saviem svētkiem un visiem atvērtu pasākumu – Draudzes dienu Baltezera baznīcā. 
 
Pulksten 11.00 notiks īpašs ģimenēm un bērniem veltīts dievkalpojumu, ko vadīs mācītājs Ivars Jēkabsons un kurā piedalīsies draudzes koris "Zari" diriģentes Evas Pērkones vadībā, muzicēs ērģelniece Dace Akmentiņa. Plkst. 12.30 muzikālo priekšnesumu turpinās dziedātāja Ieva Kerēvica kopā ar pianistu Madaru Kalniņu koncertā "Mazā interpretācija...". Savukārt ap plkst. 13.30 slavenais hokejists Artūrs Irbe liecīnās par savu dzīvi un ceļu uz ticību. Sarunas turpināsies arī no plkst. 14.00 kopīgajā mielastā pļavā pie baznīcas.
 
Šogad draudzē īpaša uzmanība pievērsta Carnikavas baznīcas rekonstrukcijas pabeigšanai. Unikālā koka celtne, kas atrodas Carnikavas vēsturiskajā centrā Siguļos, ir draudzes otra baznīca. Šogad ziedojumu vākšanas kampaņā "Atjaunosim Carnikavas baznīcu kopā" izvirzīts mērķis līdz šī gada 31. oktobrim savākt 36 000 eiro, lai Latvijas simtās jubilejas gadā tajā varētu atsākt dievkalpojumus. Draudzes dienā arī prezentēs jaunās Carnikavas baznīcas interjera skices.
 
Draudzes diena ir tradicionāli ikgadēji svētki, kuru mērķis ir būt kopā nepiespiestā gaisotnē, iepazīties ar vietējo draudzi un baznīcu, baudīt mūziku un veltīt laiku sarunām par dzīvi un ticību ar interesantiem cilvēkiem. Uz šo pasākumu aicināts ikviens interesents.
 
DRAUDZES DIENAS PROGRAMMA
11:00 Ģimeņu dievkalpojums ar mācītāju Ivaru Jēkabsonu, piedalās draudzes koris „Zari", diriģente Eva Pērkone, ērģelniece Dace Akmentiņa
12:30 Koncerts "Mazā interpretācija...", piedalās leva Kerēvica (vokāls), Madars Kalniņš (taustiņinstruments)
13:30 Tikšanās ar hokejistu Artūru Irbi "Saruna par dzīvi un ticību"
14:00 Sadraudzības mielasts
 
Marta Romanova-Jēkabsone,
Ādažu ev.lut. draudze, mob. 26475178
 
Baltezera baznica Draudzes diena plakats
Share on Facebook Tweet