Rakstos

Drukāt

No 2018. gada 1. janvāra palielināsies maksa par atkritumu apsaimniekošanu

.

SIA "Pilsētvides serviss" informē, ka Carnikavas novadā no šī gada 1. janvāra tiks paaugstināta atkritumu apsaimniekošanas maksa. Jaunās izmaksas būs EUR 9,05 (iesk. PVN 21%) par vienu kubikmetru līdzšinējo EUR 8,63 (iesk. PVN 21%) vietā.

Atkritumu apsaimniekošanas maksa ir paaugstināta saskaņā ar grozījumiem "Dabas resursu nodokļa likumā", kas paredz dabas resursu nodokļa likmes pakāpenisku palielināšanos. Nākamgad par vienas tonnas sadzīves atkritumu apglabāšanu tā būs EUR 35 līdzšinējo EUR 25 vietā, likme pieaugs arī 2019. un 2020. gadā.

Saistībā ar šīm izmaiņām no 2018. gada 1. janvāra Carnikavas novada teritorijā tarifs par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu palielināsies par 0,42 EUR/m3 (iesk. PVN).

Lai samazinātu izdevumus par atkritumu apsaimniekošanu, aicinām iedzīvotājus šķirot stikla, plastmasas un kartona iepakojumu publiskajos konteineros.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā var sazināties ar SIA “Pilsētvides serviss” klientu apkalpošanas centru, e-pasts vai zvanot pa tālruni 28658000.
Share on Facebook Tweet