Rakstos

Drukāt

Mežgarciemā 23. un 24. aprīlī uz vairākām stundām pilnībā slēgs satiksmei asfaltējamo posmu bez iespējas to apbraukt

.

Mezgarciems cels sakumposms 800 ar logoBūvdarbu veicējs PS "RE RE Vide1" informē, ka Mežgarciemā 23. un 24. aprīlī uz vairākām stundām pilnībā slēgs satiksmei rekonstruējamo ceļa posmu no Eimuru ceļa uz Mežgarciemu bez iespējas to apbraukt (izņemot operatīvo transportu). Ceļa darbu shēma ŠEIT.

Ierobežojumi ir saistīti ar asfaltbetona seguma dilumkārtas ieklāšanas tehnoloģisko procesu. Slēdzot ceļu satiksmei asfaltu iespējams ieklāt samazinot tehnoloģisko savienojumu šuvju skaitu, jo asfalta ieklāšanu vienā piegājienā var veikt visas ielas platumā.

Asfaltēšanas darbi abās dienās noritēs no plkst. 9.00 līdz 20.00 - ja laikapstākļi būs atbilstoši. Šajā laikā tiks atļauta tikai gājēju un velosipēdistu satiksme pa zaļo zonu, kā arī operatīvā transporta piekļuve. Aicinām atstāt auto stāvlaukumā pie Garciema dzelzceļa stacijas.

Ja ir jautājumi vai neskaidrības saistībā ar šo procesu, aicinām sazināties ar būvuzņēmēja atbildīgo personu pa tālruni 26665698.

Aicinām iedzīvotājus laikus plānot savu pārvietošanos, rēķinoties ar ierobežojumiem, un būt saprotošiem īslaicīgās neērtībās.

Carnikavas Komunālserviss

Shema slegts ar uzrakstiem