Rakstos

Drukāt

Aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

Piejuras skola 800 2Piejūras internātpamatskolas pirmsskolas izglītības grupa aicina darbā uz nenoteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju (1 slodze).

Prasības pretendentam:
• augstākā izglītība pedagoģijā ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības pedagogs;
• teicamas valsts valodas zināšanas;
• atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības;
• komunikācijas prasmes, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas.

Galvenie pienākumi:
• īstenot pirmsskolas izglītības programmu;
• veidot pirmsskolas izglītības saturam atbilstošu metodisko materiālo bāzi, apkopjot savu darba pieredzi, u.c.
Par priekšrocību tiks uzskatīts:
• iepriekšēja pieredze;
• iegūta augstākā izglītība pedagoģijā ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības pedagogs.

Piedāvājam:
• atbildīgu, interesantu un radošu darbu;
• sociālās garantijas, atalgojumu 800 EUR.

Darbs jaunizveidotās telpās.

Pretendentam jāiesniedz:
• izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
• CV un motivācijas vēstule.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu:
Pieteikumus iesniegt līdz 2016. gada 26.augustam. Plašāka informācija pa tālruni 67956366, 26440099.