Rakstos

Drukāt

Piedalies Carnikavas "Zibens skrējienā" jau šo svētdien

.

Zibens skrejiensŠo svētdien, 8. jūnijā notiks tradicionālās Carnikavas skriešanas sacensības, kurām šogad dots nosaukums „Zibens skrējiens". Iepriekš skrējiena distance veda pa Carnikavas dambi, bet šogad saistībā ar dambja rekonstrukciju „Dambja skrējienu" aizstāj „Zibens skrējiens", kurā 3 km, 6,5 km un 15 km garās distances vīsies pa skaisto piejūras dabas parku.
 
Kā jau tas ierasts, sacensības atklās „Mego skrējiens bērniem", kur atbilstoši savai vecuma grupai jaunākie sacensību dalībnieki mērosies spēkiem skriešanā Carnikavas sporta kompleksa stadionā. Katram „Mego skrējiena" dalībniekam „Ilgezeem" dāvinās gardo, dabīgi raudzēto „Iļģuciema kvasu", kas pagatavots bez konservantiem un kas karstā laikā, kādu sinoptiķi mums sola svētdien, būs putojošs un gards, veselīgs un vēss – īsta manta! „Mego bērnu skrējiena" uzvarētāji saņems dāvanas no veikalu tīkla „Mego". Šoreiz, tāpat kā turpmākajās Carnikavas sporta centra organizētajās sacensībās, bērnu distanču apbalvošana notiks uzreiz pēc „SIS sporta" distances starta, ap plkst. 12:00. Veikals „Mego" šoreiz rūpēsies arī par visu sacensību dalībnieku ēdināšanu – gardo auzu pārslu putru kā allaž gatavos un pasniegs Ilze Tjarve.
 
Plkst. 11:25 starts tiks dots 3 km garā „Pickwick veselības meža apļa" dalībniekiem, kurā, atbilstoši sacensību nolikumam startēs divpadsmit un četrpadsmit gadīgi jaunieši, kā arī seniori. Savukārt kopīgs starts plkst. 11:45 tiks dots, „Lāču dabas maizes meža apļa" (6,5 km) un „SIS sporta apļa" (15 km) dalībniekiem. Jauniešu un pieaugušo sacensību uzvarētāju apbalvošana notiks 10 minūtes pēc pēdējā finišējušā dalībnieka jeb aptuveni plkst. 14:00.
 
Pieteikšanās sacensībām notiek elektroniski līdz 6. jūnija plkst. 20:00. Dalībnieku reģistrācija un numuru saņemšana sacensību rītā no plkst. 9.30 līdz 10.45. Piesakoties elektroniski, dalības maksa sacensībās ir EUR 3 (Carnikavas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem sacensības bez maksas). Pieteikties sacensībām iespējams arī sacensību rītā no plkst. 9.00 līdz 10.30 par paaugstinātu dalības maksu – EUR 5 (visiem dalībniekiem).
 
Par balvu fondu kā allaž rūpējas Carnikavas novada pašvaldība un sacensību atbalstītāji - veselības apļa uzvarētāji balvās saņems arī gardās „Pickwick" tējas. Liels prieks par jauniem Carnikavas sacensību atbalstītājiem – 6,5 km garā meža apļa uzvarētājiem gardas un veselīgas dāvanas sarūpējusi ceptuve „Lāči", savukārt sporta apļa uzvarētājiem dāvanas no sporta preču veikala „SIS Latvija".
 
Uz tikšanos svētdien „Zibens skrējienā" Carnikavā!
 
Informāciju sagatavoja:
Ieva Kozlovska
Carnikavas sporta centra
Sporta pasākumu organizatore
Tālr. 29561366