Rakstos

Drukāt

Latvijas kūrortpilsētu asociācija piedalīsies tūrisma gadatirgū Norvēģijā

.

Norvēģijas galvaspilsētā Oslo no 9. līdz 11. janvārim norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2015". Izstādē kopīgā stendā apmeklētājus ar savu piedāvājumu iepazīstinās Latvijas Kūrortpilsētu asociācijas biedru pārstāvji no Carnikavas novada domes un Jūrmalas tūrisma informācijas centra.
 
Piedalīsies arī pārstāvji no Jūrmalas lielākajām kūrortviesnīcām, „Hotel Jūrmala Spa", Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas, Latvijas tūrisma aģentūrām „Baltic Travel Group" un „TAS Baltics".
 
Jūrmala un Carnikavas novads norvēģiem tiks piedāvāti kā brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt jauno Carnikavas novada bukletu, Vidzemes piekrastes karti, materiālus par Jūrmalu norvēģu valodā, kā arī varēs iepazīties ar tūrisma jomas jaunumiem pilsētā. Jūrmala tiks izcelta kā lieliska vieta ar daudzveidīgu kūrortārstniecības un SPA procedūru klāstu tikai 25 kilometru attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas.

Gada pirmā puse Latvijā noritēs Eiropas Savienības prezidentūras zīmē, tāpēc šogad sarūpēti īpaši korporatīvie piedāvājumi. 2015. gadā tiek svinēta Raiņa un Aspazijas 150. jubileja, un Jūrmala kā Raiņa un Aspazijas dzīves un radošās darbības vieta kultūras baudītājiem ļaus izbaudīt šo izcilo kultūras personību atstāto mantojumu.

Norvēģija ir Latvijai būtisks tūrisma tirgus. Vidēji ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 3000 tūristu no Norvēģijas, kuri aktīvi izmanto gan relaksācijas un kūrortārstniecības, gan arī restorānu pakalpojumus, jo Latvijas uzņēmumu pakalpojumu cenas un kvalitāte ir izdevīga norvēģu ceļotājiem un atpūtniekiem.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalību starptautiskajā tūrisma izstādē „REISELIVSMESSEN 2015" finansē no Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" līdzekļiem saskaņā ar 2014.gada 10.decembrī Jūrmalas pilsētas domes un v/a un „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015" īstenošanu, ko 50% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.
 
IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ