Rakstos

Drukāt

Carnikavas novads ar Latvijas kūrortpilsētu asociāciju piedalīsies tūrisma izstādē „Matka”

.

Carnikavas novads ar Latvijas kūrortpilsētu asociāciju piedalīsies tūrisma izstādē „Matka”Š.g. 15. – 18. janvārī Helsinkos norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde „Matka 2015”. Galamērķis gadatirgū tiks pārstāvēts Tūrisma attīstības valsts aģentūras stendā, kurā darbosies pārstāvji no Latvijas kūrortpilsētu asociācijas (Carnikavas novada dome), Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas lielākās kūrortviesnīcas, „Hotel Jūrmala Spa” un „Baltic Beach Hotel” un Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas.
 
Galamērķis somiem tiks prezentēts kā brīvdienu, aktīvas atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā. Carnikava tiks izcelta ar dabas parka „Piejūra” aktīvās atpūtas vietām un nēģu zvejas izziņas piedāvājumiem. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt jauno Carnikavas novada bukletu, Vidzemes piekrastes karti, Zaļā mantojuma karti un Jūrmalas pilsētas brošūru somu valodā. Pirmais pusgads Latvijā paies ES prezidentūras zīmē, tāpēc arī galamērķis šogad piedāvā īpašus korporatīvos piedāvājumus, tāpat 2015.gada pasākuma plānu.
 
Somija ir būtisks tūrisma tirgus. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem ceļotāju skaits no Somijas ir augošs (palielinājies par 9%). Somijas ceļotājiem ir saistoša gan Latvijas uzņēmumu pakalpojuma kvalitāte, gan arī cenas.
 
Dalība izstādē pamatota ar 2014.gada 10.decembrī noslēgto līgumu Nr.L-ĀTA-14/-2485 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 īstenošanu (saskaņā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūras un Jūrmalas pilsētas domes līgumu Nr.1.2-16/998, noslēgtu 2014.gada 24.jūlijā, un 2014.gada 30.jūnija Tūrisma attīstības valsts aģentūras lēmumu Nr.5 par biedrības „Latvijas kūrortpilsētu asociācija” dalība nacionālajā stendā tūrisma izstādē Somijā, kurā Carnikavas novada dome piedalās kā partneris.
IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKTONĒ
 
V.Pastare