Rakstos

Drukāt

Šo svētdien, 10. septembrī, iespēja aktīvi un daudzveidīgi izbaudīt atpūtu Carnikavas novadā

.

VeloekspedicijaSvētdien, 10. septembrī, Carnikavas novadā norisināsies trīs dažādi aktīvā tūrismapasākumi. Katrs pēc savas gaumes var izvēlēties vēlamāko atpūtu – kājām, ar laivu vai velosipēdu.
 
 
Veloekspedīcija "Dižkokiem pa pēdām" Carnikavas centrā un Siguļos
Jau vēstīts, ka 10. septembrī ikviens ir aicināts piedalīties velo ekspedīcijā, kurā centīsimies noskaidrot, vai daba un cilvēki ir bijuši saudzīgi pret vecajiem kokiem un tie vēl aug savās vietās.. Tikšanās plkst. 12.00 Carnikavas muižas parkā pie Carnikavas 1. ozola, kura apkārtmērs 1999. gadā bija 4,35 m. Plašāka informācija par veloekspedīciju ŠEIT.
 
Piejūras ekspedīcijas posms no Lilastes līdz Carnikavai
10. septembrī plkst. 12.05. tikšanās Lilastes dzelzceļa stacijā. Ekspedīcijas ideja ir atklāt Latvijas piejūras dabas bagātības no Lietuvas līdz Igaunijas robežai, dažādos gadalaikos dodoties pārgājienos ar kājām gar jūru. Plašāka informācija par pašu ekspedīciju ŠEIT. Pieteikšanās: e-pastā vai tālr. 29372787.
 
Laivu brauciens no Ādažiem uz Carnikavu
10. septembrī plkst. 11.50 tikšanās Ādažos zem tilta pār Gauju Kadagas pusē. Plašāka informācija par laivu braucienu ŠEIT. Pieteikšanās: e-pastā vai tālr. 23202900.
 
Lai aktīva nedēļas nogale visiem ceļotājiem!
 
V.Pastare