Rakstos

Drukāt

Skaistākais Vidzemes velobrauciens šķērso arī Carnikavas novadu

.

VTA velobrauciens25. un 26. maijā norisinājās Vidzemes tūrisma asociācijas (VTA) rīkotais velobrauciens pa Vidzemes piekrasti. Pirmajā dienā dalībnieki veica 56 km distanci maršrutā Rīga – Carnikava – Saulkrasti, bet otrajā dienā – 77 km no Saulkrastiem līdz Salacgrīvai.
 
Mūsu novadā viesiem gida pavadībā bija iespēja aplūkot Mežgarciemu, kā arī pamieloties ar siltu zupu pie Novadpētniecības centra. Velobrauciena pirmajā dienā dalībnieku skaits bija vairāk nekā 50.
 
VTA velo muzejs
 
Atgādinām, ka joprojām iespējams reģistrēties velobraucieniem, kas notiks 27. jūlijā un 3. augustā! Vairāk informācijas: ŠEIT
 
VTA velo Carnikava
 
Velomaratons "CentralBalticCycling Vidzeme" tiek organizēts un finansēts Centrālbaltijas programmas INTERREG IV A programmas ietvaros. Tā kā Carnikavas novada pašvaldība ir CentralBalticCycling projekta biedrs, arī mūsu novada šķērsošana tika iekļauta minētajā velobraucienā. Projekta mērķis ir velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā.
 
Ja arī Jūs piedalījāties šajā pasākumā, aicinām iesūtīt savus foto uz , lai piedalītos VTA rīkotajā fotokonkursā, kurā iespējams laimēt vērtīgas balvas!
 
 
Venta Alena