Carnikavas novada pašvaldība aicina darbā datorsistēmu un datortīklu administratoru/-i

Dome ziema 02 160Carnikavas novada pašvaldība aicina darbā informācijas sistēmu administratoru. Kandidātu pieteikšanās termiņš ir līdz 2019. gada 8. marta plkst. 14.30.

Darba pienākumi:

• nodrošināt efektīvu Informācijas tehnoloģiju (turpmāk-IT) atbalstu Carnikavas novada pašvaldībai un tās pakļautībā esošajām iestādēm;
• uzturēt IT aparatūras/tehnikas, serveru, tīkla un programmatūru darbību;
• diagnosticēt un administrēt ar IT saistītas problēmas;
• nodrošināt IT resursu inventarizāciju;

• administrēt IT resursu pieejamību - pieejas, atļaujas un kontus.

Prasības:

• speciālā vai augstākā izglītība datorzinātnēs, var būt arī 2.kursa students;
• pieredze datortehnikas un biroja tehnikas apkopē un Windows/Linux operētājsistēmu darbstaciju konfigurēšanā;
• pieredze IT speciālista amatā vismaz divi gadi (tiks uzskatīta par priekšrocību);
• teicamas valsts valodas zināšanas, labas angļu valodas un krievu valodas zināšanas;
• spēja strādāt ātri gan patstāvīgi, gan komandā;
• prasme organizēt savu darbu;

• atbildība par uzticēto darbu.

Piedāvājam:

• dinamisku, atbildīgu darbu uz pilnu slodzi;
• stabilu atlīdzību - no EUR 1287,00;
• sociālās garantijas;
• karjeras izaugsmes iespējas;
• mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

Motivācijas vēstuli un dzīvesgājuma aprakstu (CV) sūtīt uz e-pastu: vai iesniegt personīgi Carnikavas novada domes Klientu apkalpošanas centrā (Stacijas ielā 5, Carnikavā, Carnikavas nov., LV-2163) līdz 2019. gada 8. martam plkst. 14:30.

Uz pārrunām tiks uzaicināti 2. kārtas pretendenti. Tālrunis uzziņām: 29423659; e-pasts saziņai: .

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016.gada 27.aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, informējam, ka:

1) pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
2) pretendentu personas datu apstrādes pārzinis šī atlases konkursa ietvaros ir Carnikavas novada dome, Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas novads, LV-2163;
3) pretendentu personas dati tiks uzglabāti 3 mēnešus pēc konkursa norises veikšanas.

Ar sīkāku tiesību aprakstu saistībā ar personas datu apstrādi var iepazīties Carnikavas novada domes mājas lapā: www.carnikava.lv/personas datu aizsardzība vai vēršoties pie datu aizsardzības speciālista kontaktējoties ar e-pasta starpniecību: