Lielā Talka ir pārcelta uz 27.aprīli

.

Liela talkaŅemot vērā pavasarim netipiski vēsos laika apstākļus un biezo sniega kārtu, Lielā Talka tiek pārcelta uz 27.aprīli. Tādējādi gatavošanos talkai pagarinot par nedēļu un dabai ilgāk ļaujot atmosties no ieilgušās ziemas.

Lēmums pārcelt Lielās Talkas norises laiku pieņemts, ņemot vērā iedzīvotāju un Lielās Talkas pašvaldību koordinatoru pastiprinātās bažas par netipiski vēsajiem laika apstākļiem un pārdomām, vai aprīļa vidū esošā sniega kārta būs nokususi un būs iespējams realizēt plānotās aktivitātes. Arī Valsts prezidents un Lielās Talkas patrons Andris Bērziņš  atbalsta šīs izmaiņas un 27.aprīlī piedalīsies Lielajā Talkā.

Vita Jaunzeme, Lielās Talkas darba grupas vadītāja: „Pieņemt šādu lēmumu nebija viegli, taču tas ir vienīgais loģiskais risinājums, lai talkošana patiešām izdotos visā Latvijā. Ņemot vērā, ka pavasaris šogad ir aizkavējies, vispareizāk ir talku pārcelt par nedēļu. Mēs tiešā veidā esam atkarīgi no dabas un nespējam paredzēt, kādus pavērsienus tā mums sagādās. Un tā kā šī ir visas Latvijas talka un vēlamies tajā iesaistīt pēc iespējas vairāk talcinieku, ceram, ka līdz 27.aprīlim sniegs būs nokusis ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā un Alūksnē."

Datuma maiņa būtiskas korekcijas Lielās Talkas norisē neievieš, vienīgi talciniekiem ir par nedēļu vairāk, lai sagādātu cimdus un izvēlētos sev tīkamāko talkošanas vietu.

Tiekamies Lielajā Talkā!

Anna Blaua,
Lielās talkas mediju koordinatore
Baltijas komunikāciju centrs
Tālrunis: 67286018
Mob. tālr.: +371 26433144
E-pasts:
www.talkas.lv

Share on Facebook Tweet