Viesnīcā „Medzābaki" hokejam veltīta izstāde

.

HokejsPar godu 2013. gada Pasaules hokeja čempionātam viesnīca „Medzābaki" piesaka Hokeja pavasari! Lai veicinātu līdzjutēju interesi par Latvijas izlases dalību čempionātā, viesnīcas „Medzābaki" telpās no 26.aprīļa būs apskatāma unikāla Ēvalda Grabovska pārvietojamā izstāde „Latvijas hokejam – 80".
 
Izstādes atklāšana notiks 26.aprīlī, un izstāde bez maksas būs apskatāma līdz maija beigām. Īpaši gaidīsim ciemos tuvējo skolu skolēnus, un būsim sagatavojuši jaukus pārsteigumus. Vietējiem iedzīvotājiem šī būs vienreizēja iespēja apskatīt izstādes eksponātus par Latvijas hokeju un tā leģendām.
 
Hokeja pavasara ietvaros notiks arī viesnīcas „Medzābaki" organizēts spēļu prognožu konkurss ar vērtīgām balvām (trīs dāvanu kartes – 100, 75 un 50 LVL apmērā). No 19. aprīļa līdz 4. maija spēles Latvija – Krievija sākumam viesnīcā „Medzābaki" varēs aizpildīt spēļu prognožu anketas. Anketu aizpildītājiem dāvana – 15% atlaide viesnīcas „Medzābaki" pakalpojumiem.
 
Konkursa anketas būs pieejamas Arēnā Rīga 19. – 20. aprīlī, kā arī Fanu teltī pie Kongresu nama 3 – 4. maijā. Hokeja fani, kuri atnāks uz Fanu telti, varēs piedalīties dažādos konkursos un saņemt dāvanas no „Medzābakiem". Anketas varēs aizpildīt arī fanu autobusos ceļā uz Tallinu.
 
Sadarbībā ar Anatoliju Kreipānu Radio SWH ēterā būs jauki pārsteigumi ar vērtīgām balvām. Jau šobrīd var iesniegt spēļu prognozes viesnīcas „Medzābaki" mājas lapā www.medzabaki.lv/hokejs.
 
Viesnīca „Medzābaki" ir lielākā guļbūves viesnīca Baltijā un Skandināvijā, kas atrodas skaistā un ainaviskā vietā Lilastē pie Lilastes ezera tikai 35 km no Rīgas.
 
Vairāk informācijas:
Eva Zvaigznīte-Gudermane
Mārketinga vadītāja
E-pasts:
Tālr. +371 26550995
Share on Facebook Tweet