No 1.janvāra skolēnu ērtībām tiek ieviestas dažas izmaiņas autobusu kustības grafikā

.

Ekspres adazi“Autotransporta direkcija” informē, ka, atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 2020. gada 1. janvāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6842 Ādaži–Carnikava, Nr.6821 Rīga–Ādaži–Kadaga un Nr.6855 Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga.

Lai Ādažu Brīvās Valdorfa skolas audzēkņi laikus nokļūtu mācību iestādē, maršrutā Nr.6842 Ādaži–Carnikava tiks atklāts jauns reiss – autobuss no pieturas “Carnikava” darbadienās izbrauks plkst.8.30 (reiss tiks izpildīts mācību laikā). Savukārt maršruta Nr.6821 Rīga–Ādaži–Kadaga autobuss turpmāk no pieturas “Kadaga” izbrauks plkst.5.20 (līdz šim izbrauca no pieturas “Ādažu centrs” plkst.5.15).

Nodrošinot skolēniem iespēju paspēt uz sabiedrisko transportu pēc mācību stundu beigām, maršruta Nr.6855 Rīga–Kalngale–Carnikava–Kadaga autobuss, kas no pieturas “Ādažu centrs” izbrauc plkst.15.00, pieturā “Ādažu skola”, braucot virzienā uz Carnikavu, apstāsies plkst.15.30 (līdz šim apstājās plkst.15.13). Tādējādi tiks mainīts izpildes laiks arī citās pieturās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

L. Pelčere,
Valsts SIA Autotransporta direkcija
Share on Facebook Tweet