Veselības nedēļa pirmskolas izglītības iestādē "Riekstiņš"

.

greyson joralemon 299735 unsplashPirmskolas izglītība "Riekstiņš" šogad jau tradicionāli piedalījusies Veselības nedēļā jeb MOVE Week, kas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu. Tā kļuvusi par lielāko ikgadējo Eiropas pasākumu, kas veicina regulāru nodarbošanos ar fiziskām aktivitātēm.
Aizvadītās veselības nedēļas programma:
28.05. – Pirmā diena bija pārgājiena diena, kad visi, atbilstoši savām spējām, devās garākā ceļojumā. Lielākā daļa bērnu spēja pieveikt ceļu cauri Piejūras mežam līdz jūrai un atpakaļ. “Ezīšu” grupa paviesojās pie Laveru ezera, savukārt mazākie bērni devās uz Novadpētniecības centru vai Svētku laukumu.
29.05. – Vecāko grupu bērni treneres Lienes vadībā iepazinās ar sumo cīņas un karatē paņēmieniem. Mazākie bērni lēca, rāpoja un pārvarēja šķēršļus dažādās stafetēs.
30.05. – Trešās dienas rītu bērni iesāka, atpazīstot un atrodot dažādus fotogrāfijās redzamus objektus “Riekstiņa” teritorijā. Kad ar uzdevumu bērni bija tikuši galā, viņi varēja doties uz parku, kur treneres Tamāras Kosmačovas vadībā apguva orientēšanās prasmes.
31.05. – Ceturtā diena bija bumbošanās diena, kad atšķirīgu izmēru bumbām tika rasts visdažādākais pielietojums.
01.06. – Noslēdzošā diena bija lielā skriešanas diena, kad stadionā tika izmēģināti dažādi skriešanas veidi (lēni, ātri, pāri, apkārt šķēršļiem, atmuguriski).