LIAA aicina pieteikties biznesa ideju sacensībām

.

Innovation Tournament29. augustā biznesa ideju sacensības „Innovation Tournament - Latvia 2013" notiks viesnīcā „Port Hotel", Ādažos.
 
"Innovation Tournament" ir īpašas biznesa ideju sacensības, kuru laikā tiek radītas, izvēlētas un attīstītas dalībnieku biznesa idejas. Šīs sacensības tāpat kā tenisa turnīrs sastāv no vairākiem raundiem. Atlases rezultātā labākās idejas tiek virzītas uz nākamo raundu, līdz viena kļūst par uzvarētāju.
 
Sacensības tiek organizētas, izmantojot Somijā izstrādātu un starptautiski atzinīgi novērtētu inovāciju sacensību metodi "InnoCoop". Pasākumu vadīs Mikko Järvilehto, kuram ir ievērojama pieredze dažādu inovāciju spēļu plānošanā un vadīšanā. Idejas vērtēs eksperti no Latvijas, Somijas un Igaunijas biznesa inkubatoriem un zinātnes centriem, kā arī LIAA.
 
Sacensības organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.
 
Pasākuma laikā būs iespēja saņemt atsauksmes par Jūsu biznesa ideju no citiem, pilnīgi nepazīstamiem sacensību dalībniekiem, kā arī aplūkot ideju no citiem skatu punktiem, tādējādi padarot ideju vēl vērtīgāku. Papildus tā ir arī lieliska iespēja satikt jaunus, līdzīgi domājošus sadarbības partnerus. Šis pasākums būs vērtīgs un lietderīgs ikvienam dalībniekam!
 
Piedalīties aicināti uzņēmēji no Latvijas, Somijas un Igaunijas ar visdažādāko nozaru idejām. Pasākums ir BEZ MAKSAS. Pasākuma valoda: angļu.
 
Pieteikties aicinām līdz 2013. gada 27. augustam, rakstot uz e-pastu: . Piesakoties jānorāda sekojoša informācija:
• dalībnieka vārds, uzvārds; pārstāvētais uzņēmums
• organizācija vai persona, kas nominēja dalībai šajā pasākumā (ja tāda ir)
• īss biznesa idejas apraksts
Dalībnieku skaits ir ierobežots.
 
Vairāk informācijas: +371 277 10 670 vai
 
Pasākums finansēts un organizēts Centrālās Baltijas INTERREG IVA projekta "Single CBR Home Market" ietvaros.
 
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Adrese: Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039421
Mobilais tālrunis: +371 29132393
Fakss: +371 67039401
E-pasts:
 
Share on Facebook Tweet