Aicina piedalīties Vidzemes piekrastes tūrisma tīklošanās seminārā

.

Vidzemes piekrastePiecu Vidzemes piekrastes novadu – Carnikavas, Saulkrastu, Limbažu, Salacgrīvas un Alojas – Tūrisma informācijas centri (TIC) aicina tūrisma jomas uzņēmējus šī gada 7. decembrī piedalīties Vidzemes piekrastes tūrisma tīklošanās seminārā, kurā informēs par tūrisma aktualitātēm Vidzemes piekrastē.

Pasākumā, kurš norisināsies “Jauniešu mājā” Saulkrastos (Raiņa ielā 7), tūrisma informācijas speciālisti kopā ar uzņēmējiem kopīgi spriedīs par piekrastē aktuāliem jautājumiem.

Semināra informēs par Vidzemes piekrastes tūrisma jaunumiem un plānotajām aktivitātēm gada griezumā. Varēs uzzināt par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalsta instrumentiem uzņēmējiem, eksportu veicinošām programmām un LIAA Siguldas biznesa inkubatora atbalsta iespējām jaunajiem uzņēmējiem, kā arī par Rīgas plānošanas reģiona organizētajiem projektiem piekrastes attīstībai. Stāstīs par pārgājienu maršruta tapšanu gar Baltijas jūras piekrasti Latvijā un Igaunijā, Vidzemes tūrisma asociācijas aktuālajiem projektiem, piekrastes uzņēmējdarbības attīstību, kā arī Vidzemes piekrastē plānotajām aktivitātēm Latvijas simtās jubilejas gadā. Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novada pārstāvji iepazīstinās ar vietējo uzņēmējdarbību veicinošiem labās prakses piemēriem.

Ar semināra programmu var iepazīties ŠEIT. Laipni lūdzam pieteikt dalību pasākumā līdz 05.12.2017. http://ejuz.lv/piekraste. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Jau vēstīts, ka 2013. gadā piecas Vidzemes piekrastes teritorijā ietilpstošas pašvaldības – Alojas, Carnikavas, Limbažu, Salacgrīvas un Saulkrastu novadi – un Dabas aizsardzības pārvalde noslēgušas vienošanos par vienotu attīstību tūrisma jomā. Vienošanās paredz kopīgu mērķtiecīgu sadarbību, lai veicinātu tūrisma attīstību Vidzemes piekrastes teritorijā, virzot Vidzemes piekrasti atbilstošos mērķtirgos kā vienotu tūrisma galamērķi.

Vidzemes piekrastes – Alojas, Carnikavas, Limbažu, Salacgrīvas un Saulkrastu novadu Tūrisma informācijas centri.
Vairāk informācijas:
facebook.com/VidzemeCoast,
, tālr.: 67708443.