Drukāt

Policija brīdina – aktivizējušies velosipēdu zagļi

.

VelosipdetsVasaras sezonā iedzīvotāji aizvien biežāk izvēlas pārvietoties ar velosipēdiem. Tas piesaistījis arī lielāku velozagļu uzmanību, un policijā reģistrēto nozagto velosipēdu skaits ievērojami palielinājies.
 
Carnikavas novada pašvaldības policijas darbinieki pievērš pastiprinātu uzmanību šiem pārkāpumiem un atgādina velosipēdistiem:
- Novietojot velosipēdu īslaicīgai novietošanai velosipēds jāsaslēdz ar kvalitatīvu slēdzeni, pieslēdzot rāmi un vismaz vienu no riteņiem. Pagalmā novietojot velosipēdu, vārtiņiem jābūt aizvērtiem un velosipēds jānovieto tā, lai tas nebūtu redzams no ielas puses.
 
- Novietojot velosipēdu uz ilgāku laika posmu jāievēro, lai telpa būtu aizslēgta, kā arī nenovietot velosipēdu uz balkona (vai vismaz pieslēgt ar velo atslēgu).
 
Aicinām Jūs, iedzīvotāji, iesaistīties šo pārkāpumu novēršanā, neiegādājoties apšaubāmas izcelsmes velosipēdus!
 
Tāpat arī atgādinām, ka Ceļu satiksmes drošības direkcijā ir iespējams reģistrēt savu velosipēdu. Ar šīs datu bāzes palīdzību personas neskaidrību gadījumā var pierādīt īpašuma tiesības, bet policistiem vieglāk atrast atgūto velosipēdu īpašniekus.
 
Carnikavas novada pašvaldības policija
Share on Facebook Tweet