Rakstos

Drukāt

Tiek stiprinātas attiecības starp Gruziju un Latviju uzņēmējdarbības un kultūras jomā

.

daiga gruzijas parstavji izgriezta5. novembrī Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja un Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Mieriņa tikās ar jauno Gruzijas vēstnieci Latvijā Teu Maisuradzi (Tea Maisuradze) un Latvijas - Gruzijas lietišķās sadarbības padomes priekšsēdētāju Imantu Kanašku, lai apsptiestu uzņēmējdarbības un kultūras jomas nākotni abās valstīs.
 
Tikšanās laikā D. Mieriņa izteica pateicību par iepriekšējo sadarbību un apsprieda sadarbības iespējas nākotnē uzņēmējdarbības un kultūras jomā, kā arī veidus, kā turpmāk rīkoties, lai vairāk informētu Gruzijas uzņēmējus par iespējām Latvijā attīstīt uzņēmējdarbību un otrādi. Tikšanās laikā tika iezīmētas vadlīnijas kopīga projekta idejai, kurā varētu domāt par kultūras sadarbību un pieredzes apmaiņu, piemēram, rīkojot kultūras pasākumus gan pie mums Latvijā, gan Gruzijā.
 
Tika konstatēts, ka informācijas apmaiņu starp abām valstīm varētu uzlabot tādēļ, ka ne Latvija, ne Gruzija nav informēta par viena otras notikumiem valstī, un tika nolemts, ka Latvijā, sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu, tiks rīkotas Gruzijas dienas un organizēta atbildes vizīte Latvijā Gruzijas uzņēmējiem.