Drukāt

Notiks virtuālā tikšanās ar iedzīvotājiem līdz 25 gadiem par jauniešu interesēm novadā

.

jauniesu tiksanas zoomAicinām jauniešus vecumā līdz 25 gadiem uz virtuālu tikšanos ZOOM platformā 25. novembrī plkst. 17.00 ar Carnikavas novada jaunatnes lietu speciālisti Lauru Andrijonoku. Šī ir iespēja ne tikai iepazīt Lauru, bet iepazīstināt arī viņu ar Carnikavas novadu no jūsu - jauniešu - skatu punkta, kā arī pārrunāt stiprās un vājās puses, iespējas un sarežģījumus novadā.
Drukāt

Aicinām jauniešus piedalīties bezmaksas līdzdalības darbnīcā

.

jauniesu lidzdalibas darbnicaJauniešu organizācija "Creative Minds for Culture" aicina jauniešus piedalīties bezmaksas līdzdalības darbnīcā 22. jūlijā plkst. 11.00-19.00, kurā Rīgas plānošanas reģiona jauniešiem ir iespēja uzzināt par dažādiem līdzdalības veidiem un iespējām, attīstīt savas idejas un saņemt atbalstu to īstenošanā.
Drukāt

Jaunieši aicināti pieteikties bezmaksas vasaras skolai par klimata pārmaiņām

.

game on climate changeLatvijas Dabas fonds sadarbībā ar žurnālu "IR" aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 19 gadiem pieteikties dalībai klimata pārmaiņām un ilgtspējīga dzīvesveida praksēm veltītā dienas vasaras skolā “Game On Climate Change”, kas norisināsies no 10. līdz 14. augustam Rīgā. Vasaras skola 25 jauniešiem tiks nodrošināta bez maksas, un tā notiek starptautiskā projekta "Game On: Neļausim klimata pārmaiņām uzvarēt!” ietvaros.
Share on Facebook Tweet