Tver skatus no drona, nepārkāpjot noteikumus

.

DJI 0012Iespējams, daudzi fotogrāfi vismaz reizi dzīvē piedzīvojuši dedzīgu, bet nepiepildāmu vēlmi – kaut šo kadru varētu uzņemt no putna lidojuma. Mūsdienas šāda ideja kļuvusi realizējama līdz ar pulti vadāmu lidaparātu jeb dronu parādīšanos tirdzniecībā. Tomēr bieži var rasties situācija, kad dronu lietotāji (jeb piloti) apzināti vai neapzināti rada draudus apkārtējiem, tādēļ ir izstrādāti noteikumi, lai padarītu šo lidaparātu lietošanu drošu pilotiem un citiem cilvēkiem.

"Zibens" velobrauciens - jau šo sestdien

.

IMG 0286Vēl šodien līdz plkst. 17.00 iespēja elektroniski pieteikties tradicionālajam "Zibens" velobraucienam, kas notiks 17. augustā sporta un atpūtas parkā "ZIBEŅI". Pieteikties varēs arī sacensību dienā, bet jau par paaugstinātu dalības maksu.

Iedzīvotāji aicina piedalīties unikālā ģimeņu un dzimtu grāmatu izstādes veidošanās

.

projekts dzimtas gramataLatvijā norit projekts, kurā ģimenes tiek aicinātas iesaistīties izstādes ”Dzimtas grāmata” veidošanā. Ģimenes un dzimtas visā Latvijā aicinātas iesūtīt projektam “Bibliotēka” savu dzimtas stāstu un aprakstu par grāmatu, kas ģimenei ir īpaši nozīmīga, līdz šī gada 31. augustam. Iedvesmojošākie Latvijas ģimeņu stāsti un grāmatas 2020. gadā tiks prezentēti izstādēs Rīgā, Liepājā un Rēzeknē.