Rakstos

Drukāt

No 19. marta tiks samazināts reģionālo maršrutu reisu skaits; pasažieri aicināti pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu ATD vai 1188 mājaslapā

.

atd sab transpAutotransporta direkcija (ATD) informē, ka sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības mazināšanai pēdējo dienu laikā reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski krities. Tāpēc no ceturtdienas, šā gada 19. marta, uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiks samazināts un reģionālo maršrutu autobusu aktuālo kustības sarakstu pirms brauciena jāpārbauda 1188 vai ATD mājaslapā.
 
Lēmums slēgt konkrētus autobusu reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju iesniegtajiem datiem par pārvadāto pasažieru skaitu laika periodā kopš valstī tika ieviesta ārkārtējā situācija. Atsevišķos autobusu maršrutos reisu skaits tiks samazināts uz pusi.
 
Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu šobrīd vēl nav; aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.

Visi aktuālie kustības saraksti būs pieejami mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai www.1188.lv.

Papildus tam pasažieri aicināti, ja tas ir iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā.

ATD