Rakstos

Drukāt

No šī gada bērnu vasaras nometnēm varēs pieteikties elektroniski

.

NOMETNE unslpashFebruāra sēdē dome lēma veikt izmaiņas “Bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursa nolikumā”, kur galvenās izmaiņas attiecas uz pašvaldības piešķirto līdzfinansējumu un pieteikšanās kārtību nometnēm.
Iepriekš finansējums dienas nometnēm bija 6 eiro, tagad – 8 eiro. Savukārt diennakts nometnēm vienam bērnam finansējums līdz šim bija 12 eiro, tagad tas palielināts uz 16 eiro.
Lai rūpētos par bērnu drošību un nometnes tiktu noorganizētas atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem, rūpīgi tiks izskatīti nometņu vadītāju pieteikumi. Arī nometņu vadītājiem un nometnes personālam palielināta samaksa par darbu. Tas darīts tādēļ, ka pašvaldība ir ieinteresēta, lai pieteiktos tādi nometņu vadītāji, kas piedāvātu saturīgu un lietderīgu atpūtas programmu mūsu novada bērniem.

Otrs jaunums ir pieteikšanās kārtība uz nometnēm – turpmāk to varēs izdarīt elektroniski gan bērnu vecāki, gan paši bērni Carnikavas novada pašvaldības mājaslapā www.carnikava.lv. Nometnēs vietu skaits ir ierobežots, tāpēc, kolīdz pieteikumi sasniegs noteikto vietu skaitu, pieteikšanās konkrētajai nometnei tiks slēgta. Pieteikties varēs tikai uz vienu nometni, tāpēc bērni un viņu vecāki aicināti izvērtēt kārtīgi, kuru nometni vislabprātāk apmeklētu.

Jau ziņots, ka no 1. marta līdz 25. aprīlim notiek pieteikšanās bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursam. Pēc konkursa noslēguma Izglītības, kultūras, sporta un sociālo lietu komiteja izskatīs pieteikumus un, kad pieteikumi tiks izvērtēti un atbalstīti, skolā un pašvaldības mājaslapā tiks ievietota informācija, ka sākusies bērnu un jauniešu pieteikšanās nometnēm.

Foto: Unsplash.com
Share on Facebook Tweet