Rakstos

Drukāt

Lielākās Carnikavas skriešanas sacensības jau sestdien

.

Zibens kross 120018. oktobrī Carnikavā, slēpošanas un aktīvās atpūtas centrā "Zibeņi" norisināsies lielākais šī gada skriešanas pasākums – Latvijas Čempionāts vieglatlētikas krosā, kas vienlaicīgi būs arī Carnikavas rudens skriešanas sacensības. 
 
Pirmie uz starta līnijas stāsies paši jaunākie sacensību dalībnieki, kuriem šoreiz būs savs atsevišķs skrējiens – "Knīpuča skrējiens bērniem", ko atbalsta maizes ceptuve "Lāči". Šī skrējiena pirmo trīs vietu ieguvējiem dāvinās jaunos, garšīgos cepumus "Knīpucis". Par pārsteigumu bērniem šoreiz ir parūpējies arī uzņēmums "Ilgezeem", kas katram "Knīpuča skrējiena" dalībniekam dāvinās pudeli "Iļģuciema kvasa".
 
Plkst. 12.00 distancēs dosies jaunieši un pieaugušie, kuri atbilstoši savai vecuma grupai veiks 2 km, 4 km, 6 km vai 8 km distanci. Starts tiks dots katram aplim atsevišķi ar 15 minūšu intervālu. Sīkāka informācija par starta laikiem pieejama sacensību nolikumā.
 
Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām ir noslēgusies, bet pieteikties varēs arī sacensību dienā par paaugstinātu dalības maksu, kas tiks iekasēta sacensību dienā pie numuru izņemšanas.
 
Numuru izņemšana sacensību dienā no plkst. 9.30 līdz 10.45.
 
Uzvarētāju apbalvošana pēc programmas plānota ap plkst. 14.00, kad būs finišējis pēdējais sacensību dalībnieks.
 
Balvu fondu šoreiz ir sarūpējuši: sporta apģērbu veikals My Sport, Asics, sporta uzturs SIS, grāmatu apgāds Jumava, garšīgās tējas Pickwick un kafija Merilld, Blue Box, Lāči un Iļģuciema kvass. Viesnīca Port Hotel viskuplāk pārstāvētai komandai dāvinās ielūgumus uz vakara izklaidējošo programmu viesnīcā Oktoberfest.
 
Kā ierasts, par dalībnieku ēdināšanu rūpēsies veikals Mego (SIA Baltstor), bet garšīgo putru vārīs Ilze Tjarve. Pasākuma laikā par zemākām cenām nekā veikalā būs iespēja iegādāties sporta uzturu un sporta apģērbu.
 
Sacensības organizē Carnikavas novada pašvaldības iestāde "Carnikavas sporta centrs" sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību un biedrību "Sportlat".
 
Informāciju sagatavoja:
Ieva Kozlovska,
Carnikavas sporta centrs
Tālr. 29561366
www.sports.carnikava.lv