Rakstos

Drukāt

FOTO: Carnikavā startē gandrīz simts nūjotāju

.

Skrejiens24Pagājušās nedēļas nogalē aizvadījām Carnikavas Piejūras tautas rudens skrējienu un nūjošanas saietu, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits.
 
Gandrīz 90 nūjotāji no visas Latvijas devās 6,5 km vai 15 km garā distancē bez laika kontroles, lai baudītu Piejūras dabas parka rudenīgās ainavas kopā ar domubiedriem no visas Latvijas – Talsiem, Ropažiem un citām vietām.
 
Pasākumu organizēja Carnikavas sporta centrs sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju (LTSA), un Nūjotāju pulkā bija arī trīs Starptautiskās Nūjošanas asociācijas instruktori. Balvu par kuplāko komandu šoreiz saņēma talsinieki.
 
Kā jau katrā nūjošanas saietā Carnikavā, arī šoreiz LTSA nodrošināja, ka nūjot gribētāji bez maksas uz pasākuma laiku varēja saņemt nūjošanas nūjas, kā arī nūjošanas instruktoru konsultācijas.
 
Nūjotāji atzinīgi novērtēja vietējo dabas daudzveidību nūjošanas aktivitātēm, savukārt instruktori slavēja trašu meistarus, kas gadu no gada spēj radīt jaunas un interesantas trases – tādas, kas ļauj novērtēt vietējo ainavu un vienlaikus ir arī dinamiskas, ar mainīgiem reljefiem.
 
Nākotnē Carnikavas sporta centrs plāno sadarboties ar vairākām nūjošanas organizācijām un piedāvāt informāciju par dažādām ar nūjošanu saistītām aktivitātēm Latvijā.
 
Paldies par atbalstu pasākuma tapšanā LSTA un nūjošanas instruktorei Leldei Vancovičai, SIA „Priedes IT", SIA „Krupis", pašvaldības policijai, aģentūrai „Carnikavas Komunālserviss", kā arī paldies par informatīvo atbalstu: www.sportsvisiem.lv, www.nujotajiem.lv un www.palki.lv.
 
Nākamais nūjošanas saiets Carnikavā plānots pavasarī. Tomēr visiem, kuri vēlās nūjot jau tagad, Carnikavas Sporta centrs piedāvā nūjošanas nodarbības Carnikavā un Kalngalē sertificēta nūjošanas gida vadībā. Sīkāka informācija pa tālr. 29186460 vai, rakstot e–pastu: