Rakstos

Drukāt

Piedalies novada foto orientēšanās sacensībās 27.septembrī

.

Turisma diena foto27. septembrī pasaule atzīmēs Starptautisko tūrisma dienu. Arī Carnikavas novadā tūrisma dienas ietvaros notiks dažādi pasākumi – gan foto orientēšanās sacensības un dažādas atrakcijas, gan būs iespējams uzzināt interesantus stātus par militāro mantojumu mūsu novadā.
 
Lai piedalītos foto orientēšanās sacensībās, jāreģistrējas 27. septembrī no plkst. 12.00 – 12.30 Carnikavas TIC (Stacijas ielā 5). Sacensības noslēgsies plkst. 16.00 Novadpētniecības centrā, apbalvošana notiks plkst. 17.00.
 
Piedalīties sacensības aicināti ne tikai novada viesi, kuri Carnikavu un tās apkārtni tik labi nepārzina, bet arī pastāvīgie iedzīvotāji, kuriem būs iespēja iepazīties ar iepriekš nezināmiem vai ikdienā nepamanītiem apskates objektiem.
 
Savukārt foto orientēšanās laikā Carnkavas Novadpētniecības centrā visi klātesošie varēs vērot, kā mūsu novada porcelāna meistare Jūlija Podziņa apglezno porcelāna traukus, būs arī iespēja doties izjādē ar zirgu.
 
Arī par gardēžiem ir padomāts – pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt uz oglēm svaigi ceptus nēģus, tiks vārīta arī zupa. Labu laikapstākļu gadījumā notiks arī laivu izbraucieni uz Gaujas ieteku jūrā.
 
Sacensību noteikumi ir pavisam vienkārši – atkarībā no jūsu izvēlētā transporta veida (ar auto, velosipēdu vai kājām) dalībniekam tiks izsniegta karte, kurā norādītas piecas atrašanās vietas – tās jāapmeklē un jānofotografē (ar fotoaparātu, mobilo telefonu, planšetdatoru vai kādu citu ierīci). Pēc tam, ierodoties Novadpētniecības centrā un uzrādot noteikto vietu foto fiksācijas, dalībnieki varēs piedalīties izlozē, pretendējot uz pārsteiguma balvām no viesnīcas "Porto Resort".
 
Pie balvas tiks arī visuzcītīgākais orientierists, kurš būs apmeklējis ne tikai minētās piecas vietas, bet arī vēl citus kartē norādītos apskates objektus, tā iegūstot papildpunktus.
 
Sīkākai informācijai:
Sandis Elsts
Tālr. 29326285.