Drukāt

PII "Piejūra" logopēds

Carnikavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Piejūra” aicina darbā logopēdu uz nenoteiktu laiku un ar pieaugošu darba slodzi: 0,6 slodze (plānota no aprīļa mēneša), 0,8 slodze (plānota no jūnija mēneša) un, no 2021. gada 1. septembra, 1 slodze. Pieteikšanās līdz šā gada 15. februārim.
Drukāt

PII "Piejūra" pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs

Carnikavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Piejūra" aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju darbam ar bērniem no 1,6 līdz 6 gadu vecumam. Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks 2021. gada 1. septembris. Pieteikšanās līdz šā gada 15. februārim.
Drukāt

PII "Piejūra" pirmsskolas izglītības skolotājs

Pirmskolas izglītības iestāde "Piejūra" aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju darbam ar bērniem grupās no 1,6 līdz 3 gadiem un no 3 līdz 6 gadiem uz 0,9 darba slodzi (36 h nedēļā, no kurām 6 h ir gatavošanās, sadarbība un plānošana). Pieteikšanās līdz šā gada 1. februārim. Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks 2021. gada 1. aprīlis, 1. jūnijs un 1. septembris.
Drukāt

PII "Piejūra" izglītības psihologs

Pirmskolas izglītības iestāde "Piejūra" aicina darbā izglītības psihologu. Pieteikšanās līdz šā gada 1. februārim. Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks 2021. gada 1. aprīļa (0,8 slodze) un 1. jūnija (1 slodze).
Drukāt

PII "Piejūra" pirmsskolas skolotāja palīgs

Pirmskolas izglītības iestāde "Piejūra" aicina darbā pirmsskolas skolotāja palīgu (var būt bez pedagoģiskās izglītības). Pieteikšanās līdz šā gada 1. februārim. Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks 2021. gada 1. aprīlis, 1. jūnijs un 1. septembris.
Share on Facebook Tweet