Drukāt

Izsludināta pieteikšanās tirdzniecībai Carnikavas Zvejnieksvētkos un Nēģu svētkos

Negu svetki tirdzins 2018Carnikavas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos tirdzniecībai 2019.gada Zvejnieksvētkos 13. jūlijā un Nēģu svētkos 24. augustā, tāpēc aicināti atsaukties lielie un mazie uzņēmumi, mājražotāji un tirgotāji.

Tirdzniecībai aicinām:

• amatu meistarus – latviešu tradicionālās un mūsdienu lietišķās mākslas dekoratīvu un ikdienā lietojamu priekšmetu individuālos izgatavotājus, kuri izstrādājumus gatavo pašrocīgi, izmantojot idejas, kas gūtas no latviešu tautas arheoloģiskā un etnogrāfiskā materiāla;
• Latvijas lauku saimniecībās audzētas lauksaimniecības produkcijas, zivju un to pārstrādes produktu, augļu, ogu, dārzeņu un to pārstrādes produktu (sukādes, sīrupi, ievārījumi u.c.), piena, gaļas, maizes, biškopības produktu un piparkūku individuālos ražotājus;
• sabiedriskās ēdināšana pakalpojumu sniedzējus, radošās darbnīcas un atrakcijas;
• rūpniecības preču tirgotājus, kas netirgo lietotas preces aicinām pieteikt tirdzniecību tikai Zvejnieksvētkos.
 
Rūpniecības un plaša patēriņa preču tirgotāji tirdzniecība Nēģu svētkos nav atļauta!

Visi tirgotāji, kas atbilst augstākminētajām prasībām un vēlas pieteikt tirgošanai savu produkciju, ir aicināti to veikt savlaicīgi elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: vai klātienē Carnikavas novada domes klientu apkalpošanas centrā (Stacijas ielā 5, 1. stāvā).

Pieteikšanās tirdzniecībai Zvejnieksvētkos noteikta līdz 27. maijam. Ja tirdzniecības vietas nebūs aizpildītas, pieteikšanās tiks pagarināta līdz 14. jūnijam. Zvejnieksvētkos tirdzniecība notiks carnikavā – Atpūtas ielā, Zvejnieku ielā un pļavā pie Atpūtas ielas. Tirdzniecības vietas būs numurētas.

Pieteikšanās tirdzniecībai Nēģu svētkos noteikta līdz 14. jūnijam. Ja tirdzniecības vietas nebūs aizpildītas, pieteikšanās tiks pagarināta līdz 22. jūlijam.

Informācija par pasākuma norises vietu tiks sniegta vēlāk.

TIRDZNIECĪBAS VIETU SKAITS ABOS SVĒTKOS IR IEROBEŽOTS!

Lai pieteiktos tirdziņam, nepieciešams:
1. aizpildīt un parakstīt iesnieguma formu (iesniegumā norādīt arī tirdzniecības vietas platumu, garumu un nepieciešamo elektrības daudzumu); 
2. pievienot fotogrāfiju ar savu produkciju un tirdzniecības vietu;
3. sabiedriskās ēdināšanas sniedzējiem nepieciešams iesniegt: iesniegumu, fotoattēlus ar sabiedriskās ēdināšanas vietas un darbinieku tērpu noformējumu, ēdienkarti, cenu lapu, bērnu ēdienkarti, aprakstu par pieredzi sabiedriskā ēdināšanas pakalpojuma sniegšanā un informāciju par dabai draudzīgu trauku izmantošanu.
IESNIEGUMA FORMA ŠEIT
 

Vispārīga informācija:

1) Informācija par tirdzniecības nodevas samaksu (4,30 eiro) un maksu par ielu tirdzniecības teritorijas lietošanu tiks izsūtīta iesniedzējam e-pastā.
2) Elektrības nodrošinājums tirdzniecības vietās ir ierobežots un tiek sadalīts pēc pieteikumu saņemšanas secības.
3) Saistošie noteikumi par ielu tirdzniecības saskaņošanu Carnikavas novadā: Nr.CND/SN/2011/11 “Ielu tirdzniecības saskaņošanas un organizēšanas saistošie noteikumi” 
Aicinām sekot precizētai informācijai Carnikavas novada pašvaldības mājaslapā!
Uz tikšanos svētkos!