Carnikavas rudens nūjošanas festivālā rekordliels dalībnieku skaits

.

Rudens nujosana 2019 763114. septembrī pie Carnikavas Novadpētniecības centra notika tradicionālais Carnikavas rudens nūjošanas festivāls. Šī pasākuma mērķis ir pulcēt un vienot nūjošanas entuziastus un interesentus, dodoties kopīgā nūjošanas pārgājienā pa gleznainajām dabas parka “Piejūra” takām, piekrasti un apmeklēt unikālo vietu pie Gaujas ietekas jūrā.

"Zibens" velobrauciens - jau šo sestdien

.

IMG 0286Vēl šodien līdz plkst. 17.00 iespēja elektroniski pieteikties tradicionālajam "Zibens" velobraucienam, kas notiks 17. augustā sporta un atpūtas parkā "ZIBEŅI". Pieteikties varēs arī sacensību dienā, bet jau par paaugstinātu dalības maksu.

Līdz 8.februārim novadnieki var pieteikt dalību bez maksas skrējienā "Stirnu buks" Carnikavā

.

Stirnubuka afisa30. martā Carnikavas novadā norisināsies populārais ainavisko taku skrējiens Stirnubuks.lv. Pasākumā aicinām piedalīties arī novadniekus, turklāt dalība Carnikavas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem ir bez maksas! Savukārt tie novadnieki, kuri jau pieteikušies pasākumam un samaksājuši dalības maksu, organizatori pieškirs iespēju pieteikties un kādu no citiem posmiem bez maksas.