VPVKAC klientus pieņems pēc iepriekšēja pieraksta

.

vpvkac g midiReaģējot uz pēdējā laikā augstajiem saslimstības rādītājiem un sekojot epidemiologu ieteikumiem pēc iespējas strādāt attālināti, informējam, ka Carnikavas novada Valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC) pakalpojumus turpmāk var saņemt pēc iepriekšēja pieraksta. Tālrunis pieraksta veikšanai 67993814.

Līdz 15.oktobrim aicinām pieteikt kandidātus Carnikavas novada Atzinības raksta saņemšanai

.

Atzinibas raksti 1024Mūsu spēks un lepnums ir mūsu cilvēki – viņu darbi, idejas, radītās vērtības, godprātīgi un aizrautīgi paveiktais darbs, sniegtais atbalsts un iedvesma, labestība, labdarība un daudzas citas brīnišķīgas īpašības, par ko varam pateikties saviem līdzcilvēkiem. Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu, Carnikavas novada pašvaldība vēlas pateikties un paust atzinību cilvēkiem un/vai uzņēmumiem, kuru devumu augstu vērtē mūsu novadnieki.

Jauniešu centrs "Pīlādzis" tiks atvērts no 14. septembra

.

Domes eka 2016 800No šā gada 14. septembra tiks atvērts jauniešu centrs “Pīlādzis” Stacijas ielā 5, Carnikavā. Ievērojot Covid-19 infekcijas piesardzības pasākumus, centrs darbosies nevis kā spēļu un izklaides vieta (nebūs pieejami datori, galda teniss, novuss un citas spēles), bet atpūtas vieta skolēniem starp mācībām Carnikavas pamatskolā un nodarbībām Carnikavas Mūzikas un mākslas skolā, sporta treniņiem vai gaidot transportu, lai pēc mācībām nokļūtu mājās.
Share on Facebook Tweet