Paziņojums par nekustamā īpašuma nodokļa parāda dzēšanu fiziskai personai

.

Dome pavasaris 800Pamatojoties uz likuma „Par nodokļiem un nodevām" 1. panta 5. punktu un 25.2 panta otro daļu, Maksātnespējas likuma 73. panta pirmo un otro daļu, 141. panta 1.1 daļu un 164. panta pirmo daļu, likuma „Par pašvaldībām" 21. panta pirmo daļu, publicējam informāciju par nekustamā īpašuma nodokļu parāda dzēšanu fiziskai personai J.V.

13. maijā saīsināts domes darba laiks

.

Domes eka 800Informējam, ka 13. maijs ir pirmssvētku diena, un Carnikavas novada domes darba laiks būs saīsināts - apmeklētājus sestdien gaidīsim laikā no plkst. 8.00 līdz 12.30.

3. maijā saīsināts domes darba laiks

.

Domes eka 800Informējam, ka 3. maijs ir pirmssvētku diena, un Carnikavas novada domes darba laiks būs saīsināts - novada dome apmeklētājus trešdien gaidīs laikā no plkst. 8.00 - 14.30.

Pašvaldību vēlēšanās Carnikavas novadā startē 7 saraksti

.

velesanas3. jūnijā visā Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas, un Carnikavas novadā Vēlēšanu komisija ir saņēmusi un reģistrējusi 7 deputātu kandidātu sarakstus no 7 politiskām partijām: "Latvijas Zemnieku savienība", politiskā partija "Reģionu alianse", "Latvijas Zaļā partija", "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija, politiskā partija "KPV LV", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un partija "Vienotība".