Foto orientēšanās uzdevuma termiņš pagarināts līdz 30.oktobrim

.

fotoorient Carn novads 30102020 1200Biedrība “Orientēšanās klubs “Kāpa””, īstenojot “Sabiedrība ar dvēseli” projektu “Iepazīsti Carnikavas novadu fotoattēlos”, piedāvā 2. posma foto orientēšanās uzdevumu, kurā sagatavoti 13 fotoattēli par Carnikavas novadu. Saistībā ar izmaiņām dažādos pasākumos dēļ Covid-19, uzdevuma iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 30. oktobrim.

Pirms novietot transportlīdzekli stāvēšanai, aicinām iepazīties ar Piejūras dabas parka teritorijas robežām

.

2020 10 08 Ekransavins LVM GEO DP Piejura robezas GaujaDabas parks “Piejūra” ir īpaši aizsargājama teritorija, pa kuru aizliegts pārvietoties ar transportlīdzekļiem un aizliegts nobraukt no ceļiem, kas atrodas parka teritorijā. Nereti autovadītāji apzināti vai neapzināti novieto automašīnas ārpus ceļa Piejūras dabas parkā, tāpēc aicinām iepazīties ar īpaši aizsargājamās dabas teritorijas robežām.

Sabiedriskajā transportā atkal būs obligāti jālieto sejas aizsegs

.

vera davidova cuzH5S 8ZOQ unsplashValdība ārkārtas sēdē lēmusi, ka no šī gada 7. oktobra mutes un deguna aizsegu lietošana sabiedriskajā transportā būs obligāta. Noteikti divi izņēmumi: ņemot vērā, ka maziem bērniem nav iemaņu pareizai sejas maskas lietošanai, kā arī to, ka bērnu vidū Covid-19 izplatībai ir mazāk risku, aizsegu varēs nelietot bērni līdz 13 gadu vecumam.
Share on Facebook Tweet